DUYURULAR

* Uluslararası Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş Sempozyumu Tamamlanmıştır

*Uluslararası Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş Sempozyumu’nun Saygıdeğer Katılımcılarına,

Sempozyum programı, 2 Mayıs 2013’tenberi web sayfamızda yayındadır. Görüleceği üzere sempozyum üç salonda eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. İlan edilen programın aksamadan sürdürülebilmesi, belirlenmiş olan konuşma sürelerine uymayı zorunlu kılmaktadır. Bu konuda tüm katılımcılarımızla aynı düşüncede olduğumuzu düşünüyoruz. Oturumları yönetecek olan başkanlarımız da zamanı yerinde kullandırma konusunda hassas olacaklardır.

Sempozyumumuz uluslararası bir özellik kazandığı için bildiri tam metinlerine Türkçe özetle birlikte İngilizce özetlerin de (Abstract) eklenmesi gerekmektedir. Bu sebeple bildiri tam metinlerinin gönderilme tarihi 31 Mayıs 2013’e ertelenmiştir.

Sempozyum iki gün süreceği için konaklama da iki günle sınırlıdır. 12 Mayıs 2013 Pazar ve 13 Mayıs 2013 Pazartesi geceleri konaklama yapılacaktır. (Yurt dışından gelecek katılımcılarımız hariç). Yurtdışı ve Kırşehir dışından gelecek olan misafirlerimizin yerleri ayırtılmıştır. Belirtilen tarihlerde girişler yapılabilir. Katılıcılarımız sempozyum web sayfasında ilan ettiğimiz otelde misafir edileceklerdir.

Türkiye’nin hemen her yerinden (hava ve demir yolu hariç) Kırşehir’e ulaşmak son derece kolaydır. Özellikle Ankara’dan her saatte Kırşehir’e otobüs seferleri yapılmaktadır. Ayrıca Ankara- Kayseri ve Ankara’dan Doğu Anadolu (Van, Muş, Bitlis, Elazığ, Malatya vs.) ve Güney Doğu Anadolu’da bulanan birçok şehrimize giden şehirlerarası otobüsler Kırşehir’den geçmektedir.

Sempozyumda görüşmek buluşmak dileğiyle.

Doç. Dr. Salahaddin Bekki
Sempozyum Koordinatörü
Ahi Evran Üniversitesi / Kırşehir - Merkez
Web Tasarım Uygulama / Bilgi İşlem Daire Başkanlığı / Öğr. Gör. Kağan GÜL